Bicí nástroje srovnání ceny

Remo Coated 11

Remo Coated 11

Blána na banjo písková (vrchní), 11" - střední límec. Vyrábí se ve všech variacích od Diplomat, přes Ambassador po Emperor. Renaissance’s poskytuje širší, ještě více vyrovnané spektrum zvuku. Ambassador Renaissance™ Ambassador® jsou jednovrstvé texturované blány vyrobené z takto upravené fólie Mylar o síle 10 mil. a produkují tradiční zvuk Ambassadorky s větším důrazem na teplotu tónu.

Pískovaná blána pro Snare/Tom - průměr: 11"

Roland TD-11K

Roland TD-11K

Roland TD-11K SuperNATURAL (Cena včetně rampy MDS-4V) Roland povýšil digitální bicí na novou úroveň, díky implementaci exkluzivní koncepce SuperNATURAL. Nejlepší elektronické bicí na světě jsou nyní ještě lepší. Vylepšená dynamika a citlivost reaguje na každou nuanci při hraní na bicí, takže je feeling ještě přirozenější, bez ohledu na to o jaký styl se jedná. SuperNATURAL Díky pokročilé Behavior Modeling Technologii, je vynikající zvuk SuperNATURAL Roland nastaven tak, že dosahuje nevídané úrovně reality a výrazu, jen obtížně realizovatelné u starších zvukových generátorů. Technologie Behavior Modeling Nejenom fyzikální »

Alesis DM Nitro Kit

Alesis DM Nitro Kit

5dílná souprava elektronických bicíchTento kit má 385 zvuky, bubnů i činelů a 40 přednastavených kombinací. V paměti naleznete 60 skladeb, s kterými můžete cvičit   Modul je vybaven metronomem a sekvencerem a nahrávacím zařízením. Samozřejmostí je MIDI a USB rozhraní pro možnost připojení k počítači, dalším zvukovým modulům nebo jiným zařízením. Nechybí hlavní stereo výstup, sluchátkový výstup a vstup pro externí zařízení typu CD nebo mp3 přehrávačů.     Jednotlivé pady jsou citlivé na dynamiku hry, mají přirozenou odezvu a realistický feeling při hře. »

Tycoon TAJ-12 African Series

Tycoon TAJ-12 African Series

Tradiční africké Djembe ze série African Series, průměr 12 palců (30,5 cm), výška 24 palců (61 cm), dřevo Mango (z jednoho kusu), blána z výběrové kozí kůže, vynikající zvuk. AFRICAN SERIES DJEMBE Djembe, další ze zástupců takzvaných „afrických bubnů“, má kořeny na západě černého kontinentu, konkrétně v Mali. Samozřejmě že nezůstalo výsadou pouze místních obyvatel, Malinků, ale brzy se rozšířilo i do zbytku západní Afriky. A když se v 50. a 60. letech 20. století na turné po světě vydaly první africké kapely, dobylo Djembe snad celý svět. Z hlediska konstrukce jde o „pohárovitý“ buben, který většinou bývá 50 až 65 cm »

Tama HP310LW

Tama HP310LW

Dvojitý pedál pro basový buben s dvoj-řetězovým mechanismem ze série Speed Cobra s patentovanými technologiemi. Nášlapná čásť zaručuje vyšší akceleraci a sílu úderu bez potřeby zvýšení námahy, stejně jako patentované provedení Recessed Setting, které upravuje nosnou konstrukci a postavení podložky vzhledem k okrouhlému odlehčenému ozubenému kolečku LiteSprocket. Hladší povrch podložky zase snižuje tření a zlepšuje flexibilitu i kontrolu nad šlapkou. Inovovaný kloub využívá pevnou, mosaznou objímku, která slouží jako ochrana před poškozením. Pedál má nastavitelný úhel mezi podložkou a beaterem, a využívá patentovaný systém »

Evans INK 22 NTRTRE 1

Evans INK 22 NTRTRE 1

Rezonanční blána na velký buben s grafickým motivem. Blána je vyrobena z jedné 7,5 mil. hrubé vrstvy a spolu s 10mil hrubým vnitřním tlumícím kruhem zajišťuje příjemný basový zvuk bez nechtěných frekvencí. Barevný motiv je nanášen speciální metodou přímo na blánu ve fotokvalitě. Průměr 22" série Nature - TREE 1

Gibraltar GCS150C

Gibraltar GCS150C

Rozšíření rampy

GIBRALTAR GRS150C Toto rozšíření rampy tvoří noha vysoká 76 centimetrů a horizontální prohnutá tyč dlouhá 101 centimetrů. Vyrobeny jsou z pochromované oceli. Součástí jsou jeden multiclamp GCRMC, paměťová matka GCHML, jeden clamp GCSQCLTLA a jeden pravoúhlý clamp GCRA.

rack systém pro bicíRS Side Extension w/Curved Bar, Chrome Clamps Montáž ze strany - na Basic Rack S vertikální T-nožkou Chrom

AHEAD 5B

AHEAD 5B

Hliníkové paličky AHEAD 5BFirma Ahead vznikla v roce 1992 poměrně netradičním způsobem. Tou dobou totiž její zakladatel Rick Grossman pracoval ve vývoji firmy Easton, která je známá výrobou velmi kvalitních baseballových pálek a hokejek s jádry z různých moderních materiálů. Protože byl ale Grossman zároveň i bubeník, rozhodl se, že se pokusí z těchto moderních materiálů vyrobit i jeden jediný pár paliček. Následně zjistil, že hliník, který na jejich výrobu použil, přesně plní jeho požadavky na perfektní paličky. Poté už jen stačilo přidat k hliníkovému jádru paličky polyuretanový návlek a plastovou špičku a »

AHEAD GLS

AHEAD GLS

Rukavice s prsty

Profesionální bubenické rukavice z prvotřídní kůže a speciálního textilu. Zesílené v exponovaných místech (palec a ukazovák).

příslušenství, bicí: luxusní celoprstové bubenícke rukavice, černé, velikost L

Gibraltar GRS125C

Gibraltar GRS125C

Rozšíření rampy

GIBRALTAR GRS125C Toto rozšíření rampy tvoří noha vysoká 76 centimetrů a horizontální prohnutá tyč dlouhá 91 centimetrů. Vyrobeny jsou z pochromované oceli. Součástí jsou jeden multiclamp GRSMC, dvě paměťové matky GPRML, jeden clamp GRSTLA a jeden pravoúhlý clamp GRSRA.

Remo CS 0306 10

Remo CS 0306 10

Blána na bicí úderová 06" série Controlled Sound - průhledná (černý bod na vrchu). Čiré blány jsou charakterově nejjasnější, s nejotevřenějším zvukem, jsou známé svým čistým tónem, dobrou rezonancí a sustainem. Vhodné a také často používané jsou jako hrací a rezonanční na tom tomech a velkých bubnech – hlavně při vyšším ladění.

Blána Remo Controlled Sound. Model CS-0306-10. Čirá s černým středem. Průměr 6“ ( 15,2 cm ). Vyrobeno z jedné vrstvy Mylaru o síle 0,254 mm střed zesílen o 0,125 mm. kód: CS0306-10Clear Controlled Sound Black dot blána, průhledná, 06"/15.2cm

Boomwhackers XT8G

Boomwhackers XT8G

Obal na boomwhackers BOOMWHACKERSBoomwhackers jsou unikátní perkusní nástroj, který je laděn na určité tóny – díky odlišné délce a tloušťce každý kus Boomwhackers při úderu vydává jinak vysoký tón. Tyto nástroje tak nabízí něco, co je pro jiné perkuse za hranicí možností. Boomwhackers jsou vhodné jak pro úplné amatéry, tak pro profesionály, jak pro malé děti, tak pro hudební lektory. XYLOTOTEXyloTote je obal na Boomwhackers, který lze ale roztáhnout a použít jako základnu, která z Vašich Boomwhackers vytvoří xylofon. Vejde se do něj až 8 tyček, paličky a zpěvník. Držák pro 8 trubek Boomwhackers, »

STAGG TAB-1 BK

STAGG TAB-1 BK

Jedinečný nástroj vhodný nejen pro děti, ale také pro dospělé, kteří chtějí třeba oživit zvuk svých písniček u táboráku nebo ve své kapele. Tamburína je charakteristická svým krásným barevným zvukem, který zní teple, ale také dostatečně průrazně a dlouho. Má dohromady 10 párů plíšků, které se o tento jedinečný zvuk postarají.Vhodné pro děti od 3 let. Produkt Stagg TAB- 1 BK, tamburína dvouřadá, černá zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Perkusní nástroje, Objednací kód: NA-001126, výrobce: Stagg

DW 9002XF

DW 9002XF

Double pedál k basovému bubnu DW 9002 XF Tento double pedál k basovému bubnu využívá dvojitého řetězového převodu, který lze ale nahradit nylonovým páskovým převodem. Vyroben je z hliníku a oceli, jeho beater umožňuje pracovat s filcovým nebo plastovým povrchem a samozřejmostí je možnost nastavení pro přizpůsobení se Vašim potřebám. Unikátem je použití nastavitelného převodu, kterým můžete reagovat průběh přenosu energie pedálu na beater. Model XF se vyznačuje prodloužením pedálu o 1 palec, díky čemuž je na něj hraje pohodlněji a máte ho pod lepší kontrolou. Pedály z řady 9000 tvoří vrchol nabídky DW. »

DW 9002 PBL

DW 9002 PBL

Double pedál k basovému bubnu pro leváky DW 9002 Tento double pedál k basovému bubnu využívá dvojitého řetězového převodu, který lze ale nahradit nylonovým páskovým převodem. Vyroben je z hliníku a oceli, jeho beater umožňuje pracovat s filcovým nebo plastovým povrchem a samozřejmostí je možnost nastavení pro přizpůsobení se Vašim potřebám. Unikátem je použití nastavitelného převodu, kterým můžete reagovat průběh přenosu energie pedálu na beater. Pedály z řady 9000 tvoří vrchol nabídky DW. Vyznačují se vysokou stabilitou, funkčností a přizpůsobivostí potřebám bubeníka - jde tak o hardware, který splní »

DW MDD

DW MDD

Pedál k basovému bubnu DW MACHINED DIRECT DRIVE Tento single pedál k basovému bubnu, který je výsledkem několika let vývoje, využívá přímého převodu. Vyroben je z hliníku a samozřejmostí je možnost nastavení pro přizpůsobení se Vašim potřebám. Jde o špičkový model, který Vám nabídne ty nejvyspělější technologie a možnosti. Jde například o odlehčený ergonomický pedál, speciálně designovaná ložiska, nové možnosti nastavení a beater s nastavitelnou váhou a attackem dopadu. Technické údaje:• Převod: Direct Drive• Základna: Pevná• Beater: Jednostranný• Ložiska v patě pedálu: Ano• Obal součástí: »

Yamaha DTX582K

Yamaha DTX582K

Elektronická bicí souprava YAMAHA DTX502 SERIESElektronické bicí soupravy Yamaha DTX502 představují zásadní vylepšení setů, které nabízí zcela klasickou konfiguraci. Na první pohled si možná změn nevšimnete, ale jakmile začnete hrát, odhalíte zlepšení v oblasti kvality zvuku, pocitu z hraní a celkové funkčnosti s uživatelsky příjemným rozhraním. Díky tomu jsou DTX ideální volbou pro bubeníky na všech úrovních. Bicí z této série využívají nového zvukového modulu DTX502, který má oproti starším modelům téměř dvakrát tak velkou ROM paměť a o více než 250 zvuků více. Nabízí nové samply činelů i bubnů vyvinuté »

Roland SPD-SX

Roland SPD-SX

samplovací padSPD-SX Sampling Pad je výkonný nástroj pro tvorbu a přehrávání samplů, s inovativním snímáním audio signálu, s širokými výrazovými prostředky, třemi multiefekty a mnoha dalšími prvky. Perfektní doplněk akustické i elektronické bicí sady, perkusní sestavy, DJ i klávesové sestavy, takže SPD-SX lze použít na pódiu, v nahrávacím studiu, v pre-produkci i v tanečním klubu. SPD-SX přejímá řadu osvědčených koncepcí od svých předchůdců a povyšuje je na novou úroveň. Ať už vytváříte skvělé jednorázové samply, frázové smyčky, nebo kompletně převzaté audio stopy, SPD-SX je načítá nejnovější technologií, takže svůj úkol »

STAGG CXA SET

STAGG CXA SET

Skvělá sada určená pro všechny milovníky činel a bících nástrojů. Obohaťte svou hudbu o tento krásný zvuk činel.Sada obsahuje: 2x činel Hi-Hat a 1x činel Crash. Produkt Stagg CXA SET, sada činelů zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Činely, Objednací kód: NA-005226, výrobce: Stagg Sada činelů se skládá z 13" Hi-Hat a 16" Crash činelu. Vzhledem k ceně je sada ideální pro všechny začínající bubeníky.

YAMAHA SN 14RS

YAMAHA SN 14RS

strunění pro snare 14", 14 pružin

Strunění na malý bubínek, Yamaha SN 14RS.


1 2 3 4 5 6 71153 1154 1155

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bicí nástroje - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bicí nástroje - slevy, akce a výprodej značkového zboží.