Bicí nástroje srovnání ceny

BOSS DB 30

BOSS DB 30

praktický digitální metronom BOSS DB 30 je praktický digitální metronom s možností nastavení hlasitosti, který se vejde do kapsy. Navíc, značka BOSS je již po mnoho let v muzikantském světě garantem špičkové kvality. Zde je výčet technických parametrů metronomu: Tempo: = 30-250 (s přesností ±0,1%), Doba: 0-9, 2+3, 3+2, 3+4, 4+3, 4+5, 5+4, 5+6, 6+5, 6+7, 7+6, 7+8, 8+7, 8+9, 9+8 (24 druhu) Rytmus: čtvrťová nota, 8-inová nota, 8-inová pomlka s 8-inovou notou, triola, triola s pomlkou uprostřed, 16-tinová nota, 16-tinová pomlka se 16-tinovou notou, Referenční Tón: »

HARDCASE HN14S

HARDCASE HN14S

14" pouzdo pro Snare DrumPevné obaly Hardcase představují spičku ve své třídě, a jde tak o pouzdra, která spolehlivě ochrání Vaše nástroje či jinou výbavu kdykoli, kdekoli a před čímkoli. Při jejich výrobě se dbá na každý detail, a tak Hardcase nabízí jen to nejlepší.   Vše začíná použitím extrémně pevného plastu, jehož odolnost vůči mechanickému poškození zvyšuje inteligentní design zaručující i vodotěsnost. Každý obal Hardcase je vybaven spolehlivými kolečky, pohodlnými držadly a madly a pevnými upínacími pásky. Jisté uložení nástroje zajišťuje vnitřní vyložení tlumící pěnou. Obaly jde zcela pevně »

PAISTE Signature, Fast Crash 17

PAISTE Signature, Fast Crash 17"

Činel crash

SIGNATURE SERIESSeznamte se s řadou, která nabízí jedny z nejlepších činelů, které jsou vůbec k dostání! Série Paiste Signature pod sebou již od roku 1989 schraňuje ručně tepané činely vyrobené ze speciální bronzové slitiny, která ve spojení se švýcarskou precizností zaručuje ten nejlepší zvuk, nejdelší životnost a nejvyšší kvalitu. Těžko hledat hudební styl, kde by se tyto činely neupotřebily, jejich zvuk je bohatý, krásně čitelný, čistý, barevný a velmi muzikální – jednoduše řečeno bez kompromisů.

kód: 400131743cm/17" Paiste Signature Fast Crash

Stable HH-701

Stable HH-701

Profesionální řetězový stojan na Hi-hat s třínohou podstavou s dvojitým vyztužením a otočným pedálem, vyrobený z pevné a odolné slitiny, nabízí možnost nastavení výšky a úhlu nožního pedálu, rychlého nastavení pružiny, extra grip na upínáky pro lepší utahování, Die-cast klouby , které zaručují hardwaru dlouhou životnost, Stop Lock pro zapamatování nastavené pozice a speciální podpěry pro zabránění nežádoucího pohybu, profesionální kvalita za velmi rozumnou cenu.

Balbex HBR1 5B Ringo I Habr

Balbex HBR1 5B Ringo I Habr

Balbex 5B Ringo I. Premium habr, serie: Classic, typ: 5B Ringo I., Rozměr: 15.0 / 410mm Model vyráběný z nejlepšího možného Premium Habru s originální dvojitou zpevňující a protiskluzovou povrchovou úpravou. Firemní hráči Balbex: David Wallin – PAIN Klaudius Kryšpín Martin Vajgl Lukáš DOXA Doksanský Marek Žežulka Miloš Meier Václav Zima Tokhi A mnoho dalších významných muzikantů Pár řádků o značce Balbex: Česká firma Balbex byla založena v roce 1997. Jejím hlavním cílem je kvalita a to ve všech režimech výroby. Od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček a především široký sortiment. Paličky Balbex jsou »

BOSS DR 3

BOSS DR 3

Nejdostupnější rytmický generátor pro jamování a cvičení nabízí realistické zvuky bicích, perkusí a bas. Nové funkce Rhythm Progression s různými variantami umožňují intuitivní uspořádávání stop. DR-3 nabízí 100 předvolených stylů a 100 uživatelských stylů. Uživatelské rytmy je možné nahrát v reálném čase nebo zadat po krocích. Snadné ovládání při živém hraní umožňuje vstup pro nožní přepínač. DR-3 je napájen ze sítě nebo bateriemi. Dr. Rhythm, bicí automat, 100 stylůAutomatický bubeník 132 zvuků, styly : 100 presetů + 100 uživatelských nastavení, možnost uložit až 100 skladeb (max. 250 paternů pro 1 skladbu), max 30 000 »

YAMAHA HH 65

YAMAHA HH 65

Hi-hat pedál YAMAHA HH65Tento elektronický pedál zastupující hi-hat je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Vyroben je tak, aby pocit z hraní byl maximálně realistický, samozřejmostí je práce se zvukem – “činel” může znít jako otevřený, uzavřený, polootevřený nebo jako foot splash. Yamaha HH65 Electronic Hi-Hat Controller Pedal je navržen pro elektronickou bicí soupravu Yamaha DTXPLORER. Pedál je vybaven nastavitelnými protiskluzovými ostruhami. Trigger poskytuje mnohé autentické režimy hry na Hi-Hat - otevřená, zavřená, polootevřená v několika stupních, náhle sešlápnuto a »

YAMAHA CH 755

YAMAHA CH 755

Činelové rameno

YAMAHA CH-755Toto činelové rameno je dlouhé 12 palců, tedy 30 centimetrů. Vyrobeno je z kvalitní pochromované oceli, samozřejmostí je možnost přesného nastavení polohy činelu.

držák činelu s ramenem

12\" hide-away boom with memory lock, vertical tilter, new boom tilter clamp holds boom securely, two-stage vertical height adjustment. hardware: Cymbal Holder, long boom

PAISTE PST 7

PAISTE PST 7

Paiste Sound Technology představuje prvotřídní vyráběné činely s velmi kvalitním zvukem za rozumnou cenu. Po uvedení řad PST 3, PST 5 a PST 8 přichází tato švýcarská firma s úplně novou řadou PST 7, která je určena hlavně bubeníkům, kteří vyhledávají tradiční zvuk činelů. Základní materiál pro jejich výrobu opět vychází z desítky let prověřené slitiny CuSn8, která se používá u legendární řady 2002. Výsledkem je teplý a jasný zvuk. Díky tomu, že jsou vyráběny ve třech hmotnostech light/thin, medium a heavy jsou schopny pokrýt opravdu širokou škálu hudebních stylů, zejména pro hráče více akustických stylů od blues, folk a »

Balbex HIR3 Ringo III Hickory

Balbex HIR3 Ringo III Hickory

Balbex Ringo III Premium hickory, serie: Classic, typ: Ringo III., Rozměr: 15.0 / 440mm Model vyráběný z nejlepšího možného Premium Hickoru s originální dvojitou zpevňující a protiskluzovou povrchovou úpravou. Firemní hráči Balbex: David Wallin – PAIN Klaudius Kryšpín Martin Vajgl Lukáš DOXA Doksanský Marek Žežulka Miloš Meier Václav Zima Tokhi A mnoho dalších významných muzikantů Pár řádků o značce Balbex: Česká firma Balbex byla založena v roce 1997. Jejím hlavním cílem je kvalita a to ve všech režimech výroby. Od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček a především široký sortiment. Paličky Balbex jsou »

Roland TD-4KP

Roland TD-4KP

kompletní sada bicíchDíky malým rozměrům a inovativnímu skládacímu designu, který umožňuje velmi rychlou a snadnou manipulaci skladování i přepravu, je sada TD-4KP V-Drums Portable ideální sadou pro hraní v malých prostorách.Výkonný zvukový modul TD-4 je vybaven širokou paletou výrazných, editovatelných zvuků a základními funkcemi pro cvičení, přičemž integrované pady poskytují přesvědčivý pocit a přirozenou hratelnost. TD-4KP je perfektní pro menší akce, zkoušky, nácvik ve studiu, do ložnice, do bytu, apod., jelikož kombinuje výkonnost a vlastnosti V-Drums s nedostižnou mobilitou a minimálním obsazením úložného »

Sonor Essential Force Studio Set

Sonor Essential Force Studio Set

Bicí souprava bez činelů SONOR ESSENTIAL Force Vychází z úspěšné serie Force 2007. Bicí jsou navrženy pro pokročilejší bubeníky, jenž nechtějí přijít o svou hudební svobodu. Pět předkonfigurovaných souprav a 15 volitelných součástí nabízí širokou škálu možností pro individuální konfiguraci. Korpusy jsou vyrobeny ze 6-ti vrstev kvalitního březového dřeva technologii CLTF která zaručuje dokonalý tvar korpusů a perfektní zvukovou křivku. Pro rok 2011 byla tato souprava osazena designově inovovanými mušlemi se TuneSafe systémem zabraňující povolování ladících šroubů. Změny se dotkly i designu mušlí, »

Stable PD-223A

Stable PD-223A

Profesionální dvojreťazový bubenický dvoj-pedál s originálním designem a pevnou no lehkou hliníkovou konstrukcí, dvousměrný beater, vestavěné ostruhy pro zabránění klouzání, pedál Vám nabízí řadu možností jak si ho přizpůsobit a nastavit pro Vaše osobní potřeby a spokojenost, upravte si úhel Beateru, nastavte jeho sílu a pozici pedálové podstavy a ovládněte rytmus. dvojitý pedál k basovému bubnu, Profesional, pevná podstava, dvojitý řetěz, dvousměrný beater, vestavěné ostruhy pro zabránění klouzání

Sonor Smart Force Studio Set

Sonor Smart Force Studio Set

Bicí souprava bez činelů SONOR SMART Force Smart Force je výsledkem spojení řad Force 507 a Force 1007. Souprava nabízí kvalitní zvuk za nekompromisní cenu. Je vhodná pro začínající hráče, bez ohledu na styl. Korpusy jsou vyrobeny z 9ti vrstev kvalitního topolového dřeva (7,2mm tomy a malý buben, 9 mm pro velký buben) za použití technologie CLTF která zaručuje dokonalý tvar korpusů a perfektní zvukovou křivku. Novinkou roku 2011 je nový design mušlí se systémem TuneSafe, zabraňující povolování ladících šroubů. Soupravy jsou dodávány s dřevěným malým bubnem. Novinkou je i hloubka basového bubnu která »

Sonor Smart Force Xtend Studio Set

Sonor Smart Force Xtend Studio Set

Bicí souprava Smart Force Studio Brushed Set Sonor. Zcela nová řada s jedinečným poměrem kvalita - cena. Je osazena novými mušlemi s technologií Tune Safe pro přesnější lazení. Nový design má i  inovovaný systém uchycení tomů na basový buben (bass drum mount) a v  neposlední řadě "téčko" pro tomy, které nahrazuje dosavadní uchycení každého domu zvlášť a je opatřeno klasickými kulovými klouby. Bicí souprava Smart Force Xtend Studio Brushed Set Sonor směle konkurují dříve vyráběným modelům 1007, přičemž jejich cena je o několik tisíc nižší. Tyto sestavy se dodávají ve třech modifikacích: Smart Force - základní sada, Smart »

Roland DAP-3X

Roland DAP-3X

balíček příslušenství pro bubeníky Vhodný balíček příslušenství s bicím hardware od Rolandu Pedál kopáku, stolička k bicím a paličky v baleníPlocha pedálu s logem Roland, shodná s designem Hi-Hat kontroleru FD-8Dvojitě vyztužená trojnožka a polstrovaný kulatý sedák s vinylovým povrchemHickorové paličky s dřevěnými hlavičkami a s V-Drums logem Vhodné pro bicí sady TD-11/15/30 a TD-4KP Sada příslušenství pro V-Drum určena zejména pro začátečnickou úroveň bubeníky. Tento balíček vám umožní začít používat vaše V-Drums ihned po vybalení z krabice. Sada obsahuje židli s »

DIMAVERY DT-120 stolička k bicím

DIMAVERY DT-120 stolička k bicím

Robustní, vysoce kvalitní stolička k bicím s ergonomicky designovaným sedadlem ve tvaru sedla. Polstrované sedadlo s povrchem z imitované kůže. Barva černá. 3 dvojitě vyztužené nohy. Chromovaný hardware. Hřídel s ložiskem pro nastavení výšky.DT-120 stolička k bicím Produkt Dimavery DT- 120 stolička k bicím zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Sedačky k bicím, Objednací kód: NA-003482, výrobce: Dimavery

STAGG DFHH

STAGG DFHH

Produkt Stagg DFHH, tlumící pad pro hi- hat zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Příslušenství k bicím, Objednací kód: NA-000034, výrobce: Stagg cvičný pad na hi-hatNeoprenový cvičný pad na hi-hat. zatlumí tvuk HiHat ale neovlivní odskok paličky - vhodný pro cvičení v paneláku. Praktický cvičný pad na hi-hat nesmí chybět ve výbavě žádného bubeníka.Materiál: neopren.

Balbex HIR1 5B Ringo I Hickory

Balbex HIR1 5B Ringo I Hickory

Balbex 5B Ringo I.Rozměr-15.0 | 410.Model vyráběný z nejlepšího možného Premium Hikoru s originální dvojitou zpevňující a protiskluzovou povrchovou úpravou. Firemní hráči Balbex: David Wallin – PAIN Klaudius Kryšpín Martin Vajgl Lukáš DOXA Doksanský Marek Žežulka Miloš Meier Václav Zima Tokhi A mnoho dalších významných muzikantů Pár řádků o značce Balbex: Česká firma Balbex byla založena v roce 1997. Jejím hlavním cílem je kvalita a to ve všech režimech výroby. Od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček a především široký sortiment. Paličky Balbex jsou bubeníky zejména v Evropě stále více oblíbené a jsou »

MAPEX TH657

MAPEX TH657

Double Tom Holder

MAPEX TH657Tento dvojitý držák pro tomy je vyroben z kvalitní pochromované oceli a obsahuje interní adaptér pro činelové rameno B53 a paměťové objímky na trnech. Určen je primárně pro bubny Mapex z řady Horizon či Horizon Lacquer.

2013. Dvojitý tom holder, pre rad Horizon


1 2 3 4 5 6 71153 1154 1155

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bicí nástroje - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bicí nástroje - slevy, akce a výprodej značkového zboží.