Bicí nástroje srovnání ceny

DRUM OS FF FIRE FLY REVOLUTION

DRUM OS FF FIRE FLY REVOLUTION

Ladící klíč<br /> Celokovový ráčnový mechanismus<br /> Rychlé povolování a utahování blány bez sundání klíče z hlavy šrouby mezi jednotlivými otočeními<br />

Ladící klička

Ladící klíč s rohatkovým převodem umožňující nejrychlejší výměnu blan 2016. Ladiaci kľúč na bicie so systémom račne pre

DRUM OS RSS STICK SILO REVOLUTION

DRUM OS RSS STICK SILO REVOLUTION

Samostatně stojící "silo" pro paličky. Luxusní pouzdro, které můžete pověsit na floor tom, nebo nechat kdekoliv pohodlně stát jako ideální podavač, stačí odepnout horní část.

Pouzdro na paličky

Luxusní samostojící pouzdro na paličky

AHEAD JJ1

AHEAD JJ1

Hliníkové paličky JJ1 SPEED METALFirma Ahead vznikla v roce 1992 poměrně netradičním způsobem. Tou dobou totiž její zakladatel Rick Grossman pracoval ve vývoji firmy Easton, která je známá výrobou velmi kvalitních baseballových pálek a hokejek s jádry z různých moderních materiálů. Protože byl ale Grossman zároveň i bubeník, rozhodl se, že se pokusí z těchto moderních materiálů vyrobit i jeden jediný pár paliček. Následně zjistil, že hliník, který na jejich výrobu použil, přesně plní jeho požadavky na perfektní paličky. Poté už jen stačilo přidat k hliníkovému jádru paličky polyuretanový návlek a plastovou špičku »

AHEAD LT

AHEAD LT

Tapper - pár pro paličky Ahead 2B, 5B a LARS ULRICH SIGNATURE, (polyuretanový kryt paličky v kontaktní části) černý, velikost long Náhradní kryt paliček v kontaktní části tzv. Tapper pro bubenické paličky Ahead Pár Materiál polyuretan Černá barva Délka Long

STAGG TIM JR 5/16 RD

STAGG TIM JR 5/16 RD

Sada bicích TIM Junior 5-dílná pro děti 5 - 7 let5-dílná sada bicích TIM Junior s hardwarem, činelem a paličkami. Barva červená.   Obsahuje: BD 16" x 14" (4 šrouby) TT 10" x 7" (4 šrouby) TT 8" x 5" (4 šrouby) FT 12" x 10"  (4 šrouby) SD 12" x 5" dřevěný (4 šrouby)   Hardware a příslušenstí: stojan na Snare pedál 8" Crash činel s držákem stolička pár paliček ladící klíč »

Noname vozembouch

Noname vozembouch

ručně vyrobený vozembouch, zakázková výroba, mnoho různých motivů, přiložené fotografie ilustují jen malou část sortimentu, cena od 4.500,- do 5.000,-,  různé provedení dle aktuální nabídky na skladě, informujte se na telefonu 495 514 774

Roland PM 03

Roland PM 03

Ozvučení elektronických bicích Kompaktní V-Drums Monitor s 2.1 reprodukcí Nejnovějším přírůstkem do rodiny osobních monitorů V-Drums je PM-03. Je štíhlý a stylový, šetří místo a dodává bubeníkovi nový rozměr zvuku – je to první 2.1 monitor řady PM, který nabízí čistý jasný stereo zvukový obraz, a nově také výrazné nízkofrekvenční pásmo. Od hromových basů až po briskní výšky - PM-03 obohatí vaši hru na V-Drums zprostředkováním plného frekvenčního pásma. Esteticky i zvukově se perfektně hodí pro řadu HD V-Drums Roland, ale samozřejmě že každý bubeník může PM-03 zapojit ke své vlastní elektronické »

Roland KD-9

Roland KD-9

Basový pad Tento nový kopákový pad je kompaktní a stabilní, nabízí skvělý pocit ze hry, dynamickou odezvu, přesné spouštění a spolehlivou hratelnost i s double pedálem. V případě použití zvukového modulu TD-9 po upgrade (na verzi 2.0), lze vytvořit zatlumený basový buben i při tvrdém úhozu, odpovídající ponechání beateru u blány, při hře na akustický kopák. • vynikající pocit ze hry• možnost použití dvojšlapky• hmotnost: 2,8 kg• upozornění: pedál není součástí produktu Kick pad - kopákový pad pro elektronické bicí přináší stabilní a kvalitní hraní, kompaktní, dynamická odezva, přesnost, spolehlivost »

YAMAHA DD 65

YAMAHA DD 65

Perkusní pad YAMAHA DD65DD65 je označení pro přenosný systém elektronických bicích, který nabízí 8 dynamicky citlivých padů a dva pedály. Jeho zvukový modul nabízí široké spectrum zvuků bubnů, činelů a perkusí, díky kterým s DD65 zapadnete do jakéhokoli hudebního žánru. Tento systém je samozřejmě vybaven Aux-In vstupem pro připojení CD nebo mp3 přehrávačů, možností nahrání MIDI skladeb do paměti, stovku skladeb má rovnou uloženou a lze na něj hrát i rukama. Samozřejmě jsou zabudované i stereo reproduktory a sluchátkový výstup. Technické údaje• perkusní pad• 8 rychlostně citlivých padů + dva pedály »

Pearl P 3002 D

Pearl P 3002 D

Dvojitý pedál pro basový buben. Extrémně rychlý a všestranný pedál s širokými možnostmi nastavení. Je osazen pevným převodem se speciálními ložisky, které umožňují hladký a precizní chod hřídele. Umožňuje nastavení tuhosti pružiny a sešlapu do různých úhlů a pozic, čímž se plnohodnotně přizpůsobí individuálním potřebám každého bubeníka. Pomocí speciálního systému Z Link Drive Shaft je na převodu snížena mezera mezi beaterem a levým pedálem. Pearl Eliminator Demon drive je standardně dodáván s filcovými vícestranovými Beatery s antivibračním jádrem a možností nezávislého nastavení úhlu vůči poloze pedálu. Součástí dodávky je »

Mapex PF1000LTW

Mapex PF1000LTW

dvojpedál na velký bubenFALCON PF1000TW (pro leváky PF1000LTW)   kompletně nový design i možnosti nastavení ložiskové paty ložiskové vačky NA OBOU STRANÁCH uchycení pružin na minimum zmenšené spodní desky pedálů (pro pohodlné usazení stojanu snare) úchyt k ráfku kopáku má oboustranné „plovoucí“ čelisti (i při nerovném povrchu se pata pedálu nezvedá) duální beatery (filc / plast) gumová protiskluzová vrstva na spodní straně protiskluzové šroubovací hroty nezávislé nastavení výšky desky pedálů a úhlů beaterů »

Sonor CBS 672

Sonor CBS 672

Činelový stojan

Cokoliv si představíte pod pojmy funkčnost, spolehlivost a design, je obsazeno v této řadě. Při vývoji sady bylo využito několik nových patentovaných technologií. Robustní a perfektně fungující hardware, který je z nabídky Sonor nejlepší.

Roland TD-11K

Roland TD-11K

Roland TD-11K SuperNATURAL (Cena včetně rampy MDS-4V) Roland povýšil digitální bicí na novou úroveň, díky implementaci exkluzivní koncepce SuperNATURAL. Nejlepší elektronické bicí na světě jsou nyní ještě lepší. Vylepšená dynamika a citlivost reaguje na každou nuanci při hraní na bicí, takže je feeling ještě přirozenější, bez ohledu na to o jaký styl se jedná. SuperNATURAL Díky pokročilé Behavior Modeling Technologii, je vynikající zvuk SuperNATURAL Roland nastaven tak, že dosahuje nevídané úrovně reality a výrazu, jen obtížně realizovatelné u starších zvukových generátorů. Technologie Behavior Modeling Nejenom fyzikální »

Balbex HBSW Swing Habr

Balbex HBSW Swing Habr

BALBEX Swing habr.Rozměr-13,0 / 407mm .Model vyráběný z nejlepšího možného Premium Habru s originální dvojitou zpevňující a protiskluzovou povrchovou úpravou. Firemní hráči Balbex: David Wallin – PAIN Klaudius Kryšpín Martin Vajgl Lukáš DOXA Doksanský Marek Žežulka Miloš Meier Václav Zima Tokhi A mnoho dalších významných muzikantů Pár řádků o značce Balbex: Česká firma Balbex byla založena v roce 1997. Jejím hlavním cílem je kvalita a to ve všech režimech výroby. Od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček a především široký sortiment. Paličky Balbex jsou bubeníky zejména v Evropě stále více oblíbené a jsou »

GEWA DYNAMIC ONE

GEWA DYNAMIC ONE

kompletní bicí souprava + činelyVýborná sada pro začínající hráče, která zaujme svou výbavou. Ta obsahuje: stojany na snare, hihat stojan, stojan rovný, pedál a sedačku, plus činely hihat a crash. Korpusy jsou vyrobené z osmi vrstev břízy, což vytváří pěkný a příjemný zvuk ve středních polohách. Hodí se také do začínajících kapel.   22x16 BD 10x7 TT 12x8 TT 14x12 FT 14x5 SD kotlík z topolu černá fólie černý hardware včetně stoličky a pedálu 13 HiHat 15 Crash/Ride   »

Roland TM-2

Roland TM-2

triger modulMalý, bateriemi napájený Trigger Modul TM-2 představuje jednoduché řešení jak rozšířit akustické bicí sady o univerzální elektronické perkuse. Dva trigger vstupy podporují širokou nabídku padů a bicích triggerů Roland. Obsahují pečlivě připravené profesionální zvuky optimalizované pro rozšíření možností akustické bicí sady. Po zapracování do vaší sady máte na dosah Multi-efekty studiové kvality a dokonce můžete spouštět své vlastní WAV zvuky, smyčky a doprovodné stopy z SDHC karty. Chcete-li si vytvořit výkonnou hybridní bicí sadu ve které spolupracují akustické a elektronické prvky, dosáhnete toho velmi »

Balbex HBBSB Baby stick

Balbex HBBSB Baby stick

Habrové paličky pro ty nejmenší bubeníky a bubenice. . Model HBBS Baby stick, materiál: Hornbeam ( habr ) - modré Česká firma Balbex byla založena v roce 1997. Jejím hlavním cílem je kvalita a to ve všech režimech výroby. Od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček a především široký sortiment. Paličky Balbex jsou bubeníky zejména v Evropě stále více oblíbené a jsou dodávány do více než 500 prodejních míst. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobnímu postupu zejména CNC výrobní lince se firma zařadila mezi nejprogresivnější výrobce bubenických paliček Evropy. K výrobě paliček Balbex jsou použity »

Sonor Smart Force Studio Set

Sonor Smart Force Studio Set

Bicí souprava bez činelů SONOR SMART Force Smart Force je výsledkem spojení řad Force 507 a Force 1007. Souprava nabízí kvalitní zvuk za nekompromisní cenu. Je vhodná pro začínající hráče, bez ohledu na styl. Korpusy jsou vyrobeny z 9ti vrstev kvalitního topolového dřeva (7,2mm tomy a malý buben, 9 mm pro velký buben) za použití technologie CLTF která zaručuje dokonalý tvar korpusů a perfektní zvukovou křivku. Novinkou roku 2011 je nový design mušlí se systémem TuneSafe, zabraňující povolování ladících šroubů. Soupravy jsou dodávány s dřevěným malým bubnem. Novinkou je i hloubka basového bubnu která »

Roland SPD-SX

Roland SPD-SX

samplovací padSPD-SX Sampling Pad je výkonný nástroj pro tvorbu a přehrávání samplů, s inovativním snímáním audio signálu, s širokými výrazovými prostředky, třemi multiefekty a mnoha dalšími prvky. Perfektní doplněk akustické i elektronické bicí sady, perkusní sestavy, DJ i klávesové sestavy, takže SPD-SX lze použít na pódiu, v nahrávacím studiu, v pre-produkci i v tanečním klubu. SPD-SX přejímá řadu osvědčených koncepcí od svých předchůdců a povyšuje je na novou úroveň. Ať už vytváříte skvělé jednorázové samply, frázové smyčky, nebo kompletně převzaté audio stopy, SPD-SX je načítá nejnovější technologií, takže svůj úkol »

Vic Firth VICF-N5AB

Vic Firth VICF-N5AB

Vic Firth N5AB Nova Black: bubenické paličky, série Nova, American Classic, bílý ořech (hickory), délka 406 mm, průměr 14,3 mm, povrchová úprava černá


1 2 3 4 5 6 7310 311 312

Srovnání cen Bicí nástroje - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bicí nástroje - slevy, akce a výprodej značkového zboží.