Bicí nástroje srovnání ceny

MAPEX AC913 CLAMP

MAPEX AC913 CLAMP

Příslušenství bicích

Držák cow bellu ke stojanu

2011. Držiak cow bellu k stojanu

ANATOLIAN TS 10 BLL

ANATOLIAN TS 10 BLL

Činel Anatolian z řady Traditional<br /> Typ Bell<br /> Průměr 10"<br /> Vyroben ze slitiny B20Plus (80 % měď a 20 % cín)<br /> Tradiční turecký činel s maximálně univerzálním plným zvukem Činel ze série Traditional Bell s průměrem 10". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

MAPEX TH676

MAPEX TH676

Dvojitý držák tomu Pro řadu Mapex Meridian Do příruby velkého bubnu Integrovaný adaptér pro činelové rameno B74 se záslepkou držák tomudvojitý tom holder pro řadu Meridian (do příruby velkého bubnu), interní adaptér na B74

DRUM OS FF FIRE FLY REVOLUTION

DRUM OS FF FIRE FLY REVOLUTION

Ladící klíč<br /> Celokovový ráčnový mechanismus<br /> Rychlé povolování a utahování blány bez sundání klíče z hlavy šrouby mezi jednotlivými otočeními<br />

Ladící klička

Ladící klíč s rohatkovým převodem umožňující nejrychlejší výměnu blan 2016. Ladiaci kľúč na bicie so systémom račne pre

DRUM OS RSS STICK SILO REVOLUTION

DRUM OS RSS STICK SILO REVOLUTION

Samostatně stojící "silo" pro paličky. Luxusní pouzdro, které můžete pověsit na floor tom, nebo nechat kdekoliv pohodlně stát jako ideální podavač, stačí odepnout horní část.

Pouzdro na paličky

Luxusní samostojící pouzdro na paličky

AHEAD JJ1

AHEAD JJ1

Hliníkové paličky JJ1 SPEED METALFirma Ahead vznikla v roce 1992 poměrně netradičním způsobem. Tou dobou totiž její zakladatel Rick Grossman pracoval ve vývoji firmy Easton, která je známá výrobou velmi kvalitních baseballových pálek a hokejek s jádry z různých moderních materiálů. Protože byl ale Grossman zároveň i bubeník, rozhodl se, že se pokusí z těchto moderních materiálů vyrobit i jeden jediný pár paliček. Následně zjistil, že hliník, který na jejich výrobu použil, přesně plní jeho požadavky na perfektní paličky. Poté už jen stačilo přidat k hliníkovému jádru paličky polyuretanový návlek a plastovou špičku »

MAPEX TH656

MAPEX TH656

držák tomu

dvojitý tom holder pro řadu Voyager (do příruby velkého bubnu), interní adaptér na B53 DržákDvojitý držák tomu Pro řadu Mapex Voyager Do příruby velkého bubnu Interní adaptér na činelové rameno B53 2013. Dvojitý tom holder, pre rad Voyager

Noname vozembouch

Noname vozembouch

ručně vyrobený vozembouch, zakázková výroba, mnoho různých motivů, přiložené fotografie ilustují jen malou část sortimentu, cena od 4.500,- do 5.000,-,  různé provedení dle aktuální nabídky na skladě, informujte se na telefonu 495 514 774

Boomwhackers XT8G

Boomwhackers XT8G

Obal na boomwhackers BOOMWHACKERSBoomwhackers jsou unikátní perkusní nástroj, který je laděn na určité tóny – díky odlišné délce a tloušťce každý kus Boomwhackers při úderu vydává jinak vysoký tón. Tyto nástroje tak nabízí něco, co je pro jiné perkuse za hranicí možností. Boomwhackers jsou vhodné jak pro úplné amatéry, tak pro profesionály, jak pro malé děti, tak pro hudební lektory. XYLOTOTEXyloTote je obal na Boomwhackers, který lze ale roztáhnout a použít jako základnu, která z Vašich Boomwhackers vytvoří xylofon. Vejde se do něj až 8 tyček, paličky a zpěvník. Držák pro 8 trubek Boomwhackers, »

Sonor Smart Force Combo Set

Sonor Smart Force Combo Set

Bicí souprava bez činelů SONOR SMART Force Smart Force je výsledkem spojení řad Force 507 a Force 1007. Souprava nabízí kvalitní zvuk za nekompromisní cenu. Je vhodná pro začínající hráče, bez ohledu na styl. Korpusy jsou vyrobeny z 9ti vrstev kvalitního topolového dřeva (7,2mm tomy a malý buben, 9 mm pro velký buben) za použití technologie CLTF která zaručuje dokonalý tvar korpusů a perfektní zvukovou křivku. Novinkou roku 2011 je nový design mušlí se systémem TuneSafe, zabraňující povolování ladících šroubů. Soupravy jsou dodávány s dřevěným malým bubnem. Novinkou je i hloubka basového bubnu která »

MEINL NINO-ADJ4-S

MEINL NINO-ADJ4-S

Djembe MEINL NINO ADJ4S DJEMBEPerkuse Nino patří do série určené zejména pro děti nebo pro hudebníky, kteří hledají menší nástroje například na cesty. Přestože jejich velikost i cena jsou menší, kvalita zůstává na úrovni, jakou od výrobků značky Meinl můžete očekávat. Konkrétně toto djembe se vyrábí skutečně tradičními postupy. Největším rozdílem oproti běžným Djembe je způsob ladění, na které se nepoužívá kovový hardware sestávající z obručí, mušlí a ladících šroubů, ale promyšlený systém provazů. Vyrobeno je z jednoho kusu výběrového dřeva mahagonu, na ozvučnou blána je použita pečlivě vybíraná »

Meinl HDJ5-M

Meinl HDJ5-M

Djembe MEINL HDJ5M DJEMBE Bubny djembe ze série Headliner patří k jedněm z nejoblíbenějších v nabídce Meinl – to zejména díky velmi příznivé ceně, navzdory které nabízí velmi dobrý zvuk, kvalitní materiály a pečlivé zpracování. Jsou tak ideální pro začátečníky nebo mírně pokročilé Vyrobeno je z jednoho kusu výběrového dřeva mahagonu, na ozvučnou blána je použita pečlivě vybíraná kozí kůže – zcela ideální materiál pro dosažení vyrovnaného zvuku. Jeho průměr činí 10 palců a výška 20 palců, tvar je zcela tradiční, tudíž můžete očekávat i tradiční zvuk. K naladění slouží systém osmnácti 4 milimetry silných »

Alesis DM Lite Kit

Alesis DM Lite Kit

Elektronická bicí souprava DM LITE KIT DM Liteje označení pro sadu elektronických bicích, která Vám za rozumnou cenu nabízí maximální kvalitu, jež pramení z využití vysoce pokročilých zvukových samplů a nejlepších technologických možností. Unikátem této soupravy je to, že všechny pady jsou osvětleny LED diodami, což jim dává nejen efektní vzhled, ale i umožňuje zefektivnit cvičení. Tento kit Vám díky modulu DM Lite dává do rukou možnost pracovat s více než dvěma stovkami zvuků, bubnů i činelů, které můžete libovolně kombinovat nebo najít v 10 přednastavených kombinacích. V paměti naleznete i 30 skladeb, s »

Alesis DM Dock

Alesis DM Dock

Bicí modul Alesis DM DOCK umožňuje přístup k neomezenému počtu zvuků, které jsou na velkém iPad displeji velmi snadno ovladatelné. Bicí modul s iPad připojením navazuje na úspěšnou konstrukci Dock Alesis iO a dává vám plně integrované řešení pro studiové a divadelní drumy a to včetně spouštěcích zvukových vstupů a výstupů. Vlastnosti: • Pad modul pro iPad, iPad2, iPad Air• Podporuje prakticky jakoukoliv aplikaci, včetně GarageBand• 13 jednotlivých 6,3 mm TRS vstupů pro připojení bubnů a činelů + dalších spouštěcích zdrojů• Podporuje duální zóny bicích a činelů, hi-hat pedály, Triple Zone a činelů s »

Roland HPD-20

Roland HPD-20

Perkusní pad Dynamické E-Perkuse na pódium i do studia Roland s HandSonic HPD-20 posouvá digitální ruční perkuse na novou úroveň, tento jedinečný a všestranný nástroj je ideální pro širokou škálu hudebních tvůrců, od perkusionistů a bubeníků, přes interprety elektronické hudební scény, po skladatele a producenty. Díky výbavě rozšířené o zvukový generátor SuperNATURAL a účinným multiefektům nabízí HPD-20 850 dynamických, pro hraní připravených zvuků s možností importovat vaše vlastní oblíbené zvuky přes USB flash paměť. 13 ultra-citlivých padů nabízí odezvu a flexibilní možnosti ovládání pro hraní »

BOSS DR 880

BOSS DR 880

bicí automat Dr. Rhythm, bicí automat, polyfonie 32 hlasů, 440 bicích a perkusních zvuků, 40 baskytarových zvuků, nástrojový vstup, MIDI in/out, USB, S/PDIF out, velký podsvětlený displej, sekvencer, efetky pro elektrickou kytaru/ akustickou kytaru/ baskytaru. groove box: rytmický programátor, procesor s technológiou COSM, 440 bicích a perkusných nástrojov a 40 basových nástrojov, 500 továrenských a 500 užívateľských rytmických patternov, 100 továrenských a 100 užívateľských sád, Možnosť pripojenia gitary automatický bubeník, 440 zvuků bicích, 40 zvuků baskytar, 500 presetových + 500 »

Medeli DD401

Medeli DD401

Elektronická bicí souprava MEDELI DD401 Nový model elektronických bicích DD401 nabízí začínajícím i zkušeným bubeníkům nejen kvalitní zvuk a vysokou vybavenost, ale i kompaktní a atraktivní design. Jde o skvělou volbu pro domácí hraní, vystupování nebo učení se. Díky snadnému složení a rozložení jde celou soupravu zabalit do jedné tašky. A to během 30 vteřin. Zvukový modul této soupravy přijímá signal od 3 padů fungujících jako tomy, 1 snare padu, 1 crash padu, 1 ride padu, 1 hi-hat padu, hi-hat kontroleru a triggeru basového pedálu. Na signál pak zvládá naroubovat jakýkoli z 200 velmi přirozených zvuků. Díky »

Roland TD-4KP

Roland TD-4KP

kompletní sada bicíchDíky malým rozměrům a inovativnímu skládacímu designu, který umožňuje velmi rychlou a snadnou manipulaci skladování i přepravu, je sada TD-4KP V-Drums Portable ideální sadou pro hraní v malých prostorách.Výkonný zvukový modul TD-4 je vybaven širokou paletou výrazných, editovatelných zvuků a základními funkcemi pro cvičení, přičemž integrované pady poskytují přesvědčivý pocit a přirozenou hratelnost. TD-4KP je perfektní pro menší akce, zkoušky, nácvik ve studiu, do ložnice, do bytu, apod., jelikož kombinuje výkonnost a vlastnosti V-Drums s nedostižnou mobilitou a minimálním obsazením úložného »

Sonor Smart Force Xtend Studio Set

Sonor Smart Force Xtend Studio Set

Bicí souprava Smart Force Studio Brushed Set Sonor. Zcela nová řada s jedinečným poměrem kvalita - cena. Je osazena novými mušlemi s technologií Tune Safe pro přesnější lazení. Nový design má i  inovovaný systém uchycení tomů na basový buben (bass drum mount) a v  neposlední řadě "téčko" pro tomy, které nahrazuje dosavadní uchycení každého domu zvlášť a je opatřeno klasickými kulovými klouby. Bicí souprava Smart Force Xtend Studio Brushed Set Sonor směle konkurují dříve vyráběným modelům 1007, přičemž jejich cena je o několik tisíc nižší. Tyto sestavy se dodávají ve třech modifikacích: Smart Force - základní sada, Smart »

BOSS DB 30

BOSS DB 30

Metronom Dr. Beat je přenosný, spolehlivý a zábavný — nový DB-30 pomáhá muzikantům povznést hudbu na vyšší úroveň, i když je maličký, je vybaven zajímavými schopnostmi, včetně patternů pro různé styly a typy groove. • Metronom: Tempo: = 30-250 (s přesností ±0,1%), Doba: 0-9, 2+3, 3+2, 3+4, 4+3, 4+5, 5+4, 5+6, 6+5, 6+7, 7+6, 7+8, 8+7, 8+9, 9+8 (24 druhu), Rytmus: čtvrťová nota, 8-inová nota, 8-inová pomlka s 8-inovou notou, triola, triola s pomlkou uprostřed, 16-tinová nota, 16-tinová pomlka se 16-tinovou notou, CLAVE1, CLAVE2 (9 druhů – viz originální manuál) • Referenční Tón: Referenční výška: A4 = »


1 2 3 4 5 61153 1154 1155

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bicí nástroje - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bicí nástroje - slevy, akce a výprodej značkového zboží.